Resultado do sorteo de membros das mesas electorais para as eleccións do 22 de maio |
|
Luns, 25 Abril 2011 10:12 |
O Pleno do concello celebrou no día de hoxe o sorteo para os membros das mesas electorais das elección municipais a celebrar o 22 de maio de 2011, Obtendo o seguinte resultado:
sorteo.htm
Distrito
1
|
Sección
1
|
Mesa
A
|
COLEGIO AMARO REFOJO
RUA IRMANS FDEZ ALVAREZ NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
NURIA ALVAREZ VIVIAN
|
1º VOCAL
|
ANTONIO ALVAREZ BLANCO
|
2º VOCAL
|
JOSE DIOS GONZALEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
VANESA MARIA FOUBELO SIMON
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
SANTOS BOO PAZOS
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
M. CARMEN ADRAN SEOANE
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
JUAN MANUEL APARICIO FRANCISCO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
DANIEL AGUIRRE GIL
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
JOSE ANGEL ATANES ALVAREZ
|
Distrito
1
|
Sección
1
|
Mesa
B
|
COLEGIO AMARO REFOJO
RUA IRMANS FDEZ ALVAREZ NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
BRUNO ANTON RUA MARTINEZ
|
1º VOCAL
|
MARIA DEL CARMEN SANCHEZ BARGIELA
|
2º VOCAL
|
JOSE LUIS NUÑEZ BORJAS
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
CARLOS ALBERTO SANCHEZ BALBOA
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
ELENA SALGADO RODRIGUEZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
ANDREA SALGADO SALGADO
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
TAMARA PAREDES PRIETO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
PABLO RODRIGUEZ DIEGUEZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
MARIA JOSE QUINTAS SANTAMARINA
|
Distrito
1
|
Sección
2
|
Mesa
A
|
CASA DE LA JUVENTUD
AVDA PORTUGAL (DE) NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
MARIA DEL PILAR CARAMES RODRIGUEZ
|
1º VOCAL
|
CONCEPCION AFONSO RODRIGUEZ
|
2º VOCAL
|
JOSE ANGEL ARES GOMEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
EVA MARIA GARCIA LEON
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
JAVIER DOMINGUEZ RODRIGUEZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
MARIA JOSE DO NACIMENTO FERREIRA
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
JOSE MANUEL ALONSO ALVAR
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
EMILIA BASALO GAYOSO
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
ALFONSO GARCIA LOPEZ
|
Distrito
1
|
Sección
2
|
Mesa
B
|
CASA DE LA JUVENTUD
AVDA PORTUGAL (DE) NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
MARIA JOSE RIVERO CID
|
1º VOCAL
|
BEATRIZ PEREZ GUERRA
|
2º VOCAL
|
DANIEL RODRIGUEZ FERNANDEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
CONCEPCION PARADELA MARTINEZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
ANTONIO LOPEZ ALVAREZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
JAVIER SEIJAS DOMINGUEZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
ALFONSO MANSO DIOS DE
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
MIRIAM RODRIGUEZ NIEVES
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
DOMINGO BENITO OTERO BESTEIRO
|
Distrito
1
|
Sección
3
|
Mesa
A
|
ESCUELA DE PARVULOS
RUA PRINCIPAL NUM: 1
PAZOS
|
PRESIDENTE/A
|
MARINA RICO LOSADA
|
1º VOCAL
|
FELIPE RODRIGUEZ FUENTES
|
2º VOCAL
|
MARIA DEL PILAR COFAN PEREZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
SONIA DO ESPIRITUSANTO FERNANDEZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
ALFONSO RODRIGUEZ QUINTAS
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
ANDRES FERNANDEZ RODRIGUEZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
MARIA DOLORES RODRIGUEZ RUA
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
SILVIA VELASCO RODRIGUEZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
JUAN MANUEL CID GOMEZ
|
Distrito
1
|
Sección
3
|
Mesa
B
|
CASA DO ESCUDO
AVDA SAN LAZARO NUM: 28
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
JUAN JOSE GALLEGO ABAD
|
1º VOCAL
|
ROBERTO GONZALEZ RODRIGUEZ
|
2º VOCAL
|
OSCAR NIETO TEIXEIRA
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
CLARA VAAMONDE ALVAREZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
JUAN CARLOS FARIÑAS ALVAREZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
JUAN CARLOS VILELA RIVERO
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
DAVID PRIETO RODRIGUEZ
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
MARIA JOSE CID BARGE
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
ANTONIO PEREZ VALENCE
|
Distrito
1
|
Sección
4
|
Mesa
A
|
TELECLUB
RUA PRINCIPAL NUM: 1
ABEDES
|
PRESIDENTE/A
|
TAMARA FERNANDEZ ALONSO
|
1º VOCAL
|
JOSE JAVIER SUAREZ GARCIA
|
2º VOCAL
|
MANUELA SALGADO TEIXEIRA
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
JOSE LUIS ALVAREZ RODRIGUEZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
RUBEN PIÑEIRO ALVAREZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
BERTA LOSADA PEREZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
SARA ALVAREZ DANTA
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
IAGO LANTES CALDELAS
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
SERAFIN VAZQUEZ ALVAREZ
|
Distrito
1
|
Sección
4
|
Mesa
B
|
SALON DE ACTOS DA FUNDACION HOSPITAL DE VERIN
AVDA LAZA (DE) NUM: 161
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
ROSARIO CARRERA MACHADO
|
1º VOCAL
|
SEVERIANO SALGADO CERDEIRIÑA
|
2º VOCAL
|
BENITO FERNANDEZ DIOS DE
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
MARIA ISABEL GUERRA MARTINEZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
MERCEDES GINZO GARCIA
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
MARIA DEL PILAR CORA MOREIRAS GARCIA
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
MERCEDES SALGADO FERNANDEZ
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
LUCIA FERNANDEZ DIOS DE
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
JOSE ANGEL RODRIGUEZ GAGO
|
Distrito
1
|
Sección
4
|
Mesa
C
|
CENTRO SOCIAL DE VILELA
RUA RODA DE ARRIBA NUM: 5
VILELA
|
PRESIDENTE/A
|
TERESA LAMAS PRIETO
|
1º VOCAL
|
RUDESINDO ROJAS FERNANDEZ
|
2º VOCAL
|
JUAN CARLOS PIÑEIRO FERNANDEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
MARIA TERESA BLANCO ALCANTARA
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
DOLORES HERVELLA NAVARRO
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
OSCAR SANTAMARINA GONZALEZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
MANUEL ANGEL GONZALEZ POUSADA
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
JOSE CARLOS ACEBEDO DE PEDRO
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
LUIS CARRAJO LORENZO
|
Distrito
1
|
Sección
4
|
Mesa
D
|
SALON DE ACTOS DA FUNDACION HOSPITAL DE VERIN
AVDA LAZA (DE) NUM: 161
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
LUIS ANGEL MONTERO REIGADA
|
1º VOCAL
|
ANA MARIA FERNANDEZ FERNANDEZ
|
2º VOCAL
|
SONIA GONZALEZ RODRIGUEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
JOSE LUIS DOMINGUEZ ROSAS
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
PAULA CASAL DIZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
ELENA DASILVA ABREU
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
EUGENIO LOPEZ BARREIRA
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
GABRIEL GULLERMO DA COSTA VASCONCELOS
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
FLAVIA PRIETO FERREIRO
|
Distrito
1
|
Sección
5
|
Mesa
A
|
ANTIGUA ESCUELA
AVDA PORTUGAL (DE) NUM: 1
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
MIGUEL ANGEL DOMINGUEZ FERNANDEZ
|
1º VOCAL
|
JAVIER YAÑEZ DOS SANTOS
|
2º VOCAL
|
JOSE LUIS MARTINEZ FERNANDEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
JOSE CARLOS LOPEZ VELADO
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
MARCOS ALVAREZ GONZALEZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
EVA VILELA NUÑEZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
MANUEL BALBOA PARDO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
MARIA DEL CARMEN PARDO PEREZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
RAUL ALVAREZ GONZALEZ
|
Distrito
1
|
Sección
5
|
Mesa
B
|
LOCAL SOCIAL
RUA JOSE ANTONIO BAHAMONDE (DE) NUM: 1
TAMAGUELOS
|
PRESIDENTE/A
|
FRANCISCO GONZALEZ PARDO
|
1º VOCAL
|
VERONICA BARREIRA SANTISO
|
2º VOCAL
|
ROSA MARIA PEREZ COLMENERO
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
JOSE LUIS CARNERO SALGADO
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
MARTIN COSTAS VILELA
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
JUAN JOSE VILLAR TORO DE
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
MARIA DEL MAR GARCIA FRANCISCO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
SERAFIN LORIENTE OLEGO
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
MARIA JOSE NUÑEZ FERNANDEZ
|
Distrito
1
|
Sección
5
|
Mesa
C
|
ESCUELA DE MANDIN
ACCES MANDIN (A) NUM: 1
MANDIN
|
PRESIDENTE/A
|
ANTONIO PEREZ GONZALEZ
|
1º VOCAL
|
JOSE MANUEL FERREIRA GARCIA
|
2º VOCAL
|
JOSE DOMINGO GALLEGO RODRIGUEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
JULIO LORENZO FERNANDEZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
MARIA ISABEL JOSE SILVA
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
ANTONIO YAÑEZ PEREZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
JOSE ANGEL RODRIGUEZ YAÑEZ
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
MANUEL POPULO RODRIGUEZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
ROSALIA DIZ RODRIGUEZ
|
Distrito
1
|
Sección
5
|
Mesa
D
|
ANTIGUA ESCUELA FECES
RUA LAMA (A) NUM: 1
FECES DE ABAIXO
|
PRESIDENTE/A
|
M BEGOÑA FIDALGO CARBALLO
|
1º VOCAL
|
LUIS DOS SANTOS SARMIENTO
|
2º VOCAL
|
SORAYA ALONSO FEIJOO
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
ARMANDO LUIS MARTINEZ GUERRA
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
CARLOS SAINZ EZQUERRA MARTIN
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
JOSE LOPEZ DIOS DE
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
SILVIA FERNANDEZ REGUEIRO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
CASIMIRO CID RAMOS
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
LORENA DIOS DE GONZALEZ
|
Distrito
1
|
Sección
7
|
Mesa
A
|
COLEGIO AMARO REFOJO
RUA IRMANS FDEZ ALVAREZ NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
ANA ISABEL CASTIÑEIRAS LOPEZ
|
1º VOCAL
|
DOLORES GONZALEZ CID
|
2º VOCAL
|
PEDRO MANUEL DIEGUEZ CAMBA
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
MARIA DEL CARMEN DIAZ COLMENERO
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
SANTIAGO GONZALEZ PEREZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
MARTA CARNERO AFONSO
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
ROSA MARIA GONZALEZ LIMIA
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
JOSE ANTONIO FERNANDEZ MARTINEZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
MARCOS FERNANDEZ FEIJOO
|
Distrito
1
|
Sección
7
|
Mesa
B
|
COLEGIO AMARO REFOJO
RUA IRMANS FDEZ ALVAREZ NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
FERNANDO MORIANO RODRIGUEZ
|
1º VOCAL
|
LUIS PEREZ SEOANE
|
2º VOCAL
|
MARTIN PEREZ ALVAREZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
VANESA SANTAMARINA CARNERO
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
GONZALO LOSADA LORENZO
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
DAMASO RODRIGUEZ FERREIRO
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
JAVIER PEREZ GALLEGO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
TERESA RODRIGUEZ RODRIGUEZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
MIGUEL FERNANDO MOREIRA DA ROCHA
|
Distrito
1
|
Sección
8
|
Mesa
A
|
CENTRO DE PREESCOLAR
RUA LAUREANO PELAEZ NUM: 20
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
FELICITAS DIAZ DE CERIO LARA
|
1º VOCAL
|
JOSE MIGUEL CASTRO LOPEZ
|
2º VOCAL
|
JOSE MANUEL ALONSO GUERRA
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
DEMETRIA ANA DIEGUEZ GONZALEZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
HERMOGENES ALONSO FERNANDEZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
MERCEDES FERREIRA DIEGUEZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
DANIEL FERNANDEZ FERNANDEZ
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
FRANCISCO JOSE GONZALEZ FERNANDEZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
MARIA DOLORES CID RODRIGUEZ
|
Distrito
1
|
Sección
8
|
Mesa
B
|
CENTRO DE PREESCOLAR
RUA LAUREANO PELAEZ NUM: 20
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
JULIAN PRIETO FERNANDEZ
|
1º VOCAL
|
MARIA ISABEL PAZOS GARRIDO
|
2º VOCAL
|
M. CARMEN PEREZ GUERRA
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
MARIA DOLORES SANCHEZ SOMOZA
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
MARIA DEL MAR LOSADA DELGADO
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
INMACULADA MORGADE MARTINEZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
ELVIRA NIEVES GOMEZ
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
ANA MARIA MORENO GONZALEZ
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
CIPRIANO ANTONIO NAVARRO HERRERO
|
Distrito
1
|
Sección
9
|
Mesa
A
|
CASA DE LA JUVENTUD
AVDA PORTUGAL (DE) NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
ELIDA FERNANDEZ ROLAN
|
1º VOCAL
|
PEDRO SENEN ARAUJO VELASCO
|
2º VOCAL
|
CANDIDO FERNANDEZ LORENZO
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
MONICA FERREIRA ALVAREZ
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
ANA DIAZ MEDEIROS
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
RAFAEL GARCIA ALFONSO
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
CANDIDO BORJAS CID
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
AMPARO COLMENERO SEOANE
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
MARIA DEL CARMEN ARAUJO LORENZO
|
Distrito
1
|
Sección
9
|
Mesa
B
|
CASA DE LA JUVENTUD
AVDA PORTUGAL (DE) NUM: 11
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
ROCIO MARTINEZ SALDAÑA
|
1º VOCAL
|
MONICA RODRIGUEZ GARCIA
|
2º VOCAL
|
DOLORES RODRIGUEZ SOTELO
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
M. PILAR PAEZ PRIETO
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
BEATRIZ NUÑEZ MECERREYES
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
MONICA VIVIAN DIZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
CRISTINA MARIA SALGADO GAGO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
ROSA MARIA NIETO LORENZO
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
ANA MARIA LAMA FERNANDEZ
|
Distrito
1
|
Sección
10
|
Mesa
A
|
CENTRO DE PREESCOLAR
RUA LAUREANO PELAEZ NUM: 20
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
MARIA TERESA FRAGUAS CAMPOS
|
1º VOCAL
|
DIEGO GARZA RODRIGUEZ
|
2º VOCAL
|
MARY SOL CID RODRIGUEZ
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
CLARA GONZALEZ HERVELLA
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
LUCIA GIRALDO MARTINEZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
GLORIA MARIA CEJUELA GODOY
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
ANTONIA BARROS SALGADO
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
JORGE JIMENEZ RODICIO
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
JOSE RAMON FERNANDEZ CUETO
|
Distrito
1
|
Sección
10
|
Mesa
B
|
CENTRO DE PREESCOLAR
RUA LAUREANO PELAEZ NUM: 20
VERIN (SANTA MARIA A MAIOR)
|
PRESIDENTE/A
|
AMELIA CECILIA VAAMONDE PARADELA
|
1º VOCAL
|
RAUL MARIA VEGA HERAS DE LAS
|
2º VOCAL
|
MANUEL CARLOS PEREZ ALONSO
|
PRESIDENTE/A - 1º Suplente
|
JUAN CARLOS ROJAS GARCIA
|
PRESIDENTE/A - 2º Suplente
|
MARIA ELISA TABOADA GONZALEZ
|
1º VOCAL - 1º Suplente
|
DANIEL RODRIGUEZ RODRIGUEZ
|
1º VOCAL - 2º Suplente
|
FRANCISCO SALGADO ALVAREZ
|
2º VOCAL - 1º Suplente
|
VALENTIN MARCOS CACERES
|
2º VOCAL - 2º Suplente
|
MANUEL SOUTO BARAZAL
|
|